Opis
Nadgradna svjetiljka crne boje, kockastog oblika, IP20 zaštitom, za 2x GU10 AR111 žarulju, Max 2x 10W
82,25 €
Nadgradna svjetiljka, crna, za 2x GU10 AR111 žarulju
* GU10 AR111 žarulja nije uključena u cijenu proizvoda
Nadgradna svjetiljka crne boje, kockastog oblika, IP20 zaštitom, za 2x GU10 AR111 žarulju, Max 2x 10W
| Napon napajanja | 250V |
|---|---|
| Snaga | Max 2 x 10W |
| Vrsta grla | GU10 |
| Dimenzije | 293 x 145 x 85 mm |
| Boja | Crna |
| Materijal | Aluminij |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Jamstvo | 2 godine |