Opis
Nadgradna svjetiljka bijele boje, pravokutnog oblika, pomične žarulje, 2xGU10, IP20, MAX 10W
36,75 €
Nadgradna svjetiljka bijela, pravokutna, 2xGU10
* GU10 žarulja nije uključena u cijenu proizvoda
Nadgradna svjetiljka bijele boje, pravokutnog oblika, pomične žarulje, 2xGU10, IP20, MAX 10W
| Napon napajanja | 230V |
|---|---|
| Snaga | Max 2 x 10W |
| Vrsta grla | GU10 |
| Dimenzije | 97 x 185 x 125 mm |
| Boja | Bijela |
| Materijal | Aluminij |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Jamstvo | 2 godine |