Opis
Nadgradna svjetiljka bijele boje, s visokom IP44 zaštitom što ih čini pogodnim za prostorije s visokom vlagom, za GU10 AR111 žarulju, MAX 15W
25,20 €
Nadgradna svjetiljka, bijela, za GU10 AR111 žarulju
* GU10 AR111 žarulja nije uključena u cijenu proizvoda
Nadgradna svjetiljka bijele boje, s visokom IP44 zaštitom što ih čini pogodnim za prostorije s visokom vlagom, za GU10 AR111 žarulju, MAX 15W
| Napon napajanja | 250V |
|---|---|
| Snaga | Max 15W |
| Vrsta grla | GU10 |
| Dimenzije | 118 x 114 mm |
| Boja | Bijela |
| Materijal | Aluminij |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Jamstvo | 2 godine |