Opis
Nadgradna svjetiljka crne boje, s bazom, ukupne dimenzije: 260x54x160, cijev: 38×95, baza: 140x60x25, IP20, MAX 4W, za 2x GU10 Gu11/Mr11 žarulju
30,45 €
Nadgradna svjetiljka crna, s bazom, za 2x GU10 Gu11/Mr11 žarulju
* GU10 Gu11/Mr11 žarulja nije uključena u cijenu proizvoda
Nadgradna svjetiljka crne boje, s bazom, ukupne dimenzije: 260x54x160, cijev: 38×95, baza: 140x60x25, IP20, MAX 4W, za 2x GU10 Gu11/Mr11 žarulju
| Napon napajanja | 250V |
|---|---|
| Snaga | Max 2 x 4W |
| Vrsta grla | GU10 |
| Dimenzije | 38 x 95 mm |
| Boja | Crna |
| Materijal | Aluminij |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Jamstvo | 2 godine |