Opis
Viseća svjetiljka CHLOE SLIM MR11 za GU10 Gu11/Mr11 žarulju. Izrađena je od visokokvalitetnih komponenti, s 5-godišnjim jamstvom. Dizajnirana za ovjesnu montažu.
Izvorna cijena bila je: 24,85 €.14,90 €Trenutna cijena je: 14,90 €.
Viseća svjetiljka, crne boje, GU10 Gu11/Mr11, za ovjesnu montažu
* GU10 Gu11/Mr11 žarulja nije uključena u cijenu proizvoda
Viseća svjetiljka CHLOE SLIM MR11 za GU10 Gu11/Mr11 žarulju. Izrađena je od visokokvalitetnih komponenti, s 5-godišnjim jamstvom. Dizajnirana za ovjesnu montažu.
| Napon napajanja | 250V |
|---|---|
| Snaga | Max 4W |
| Vrsta grla | GU10 |
| Dimenzije | 40 x 500 mm |
| Boja | Crna |
| Materijal | Aluminij |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Jamstvo | 5 godina |