Opis
Nadgradna svjetiljka crne boje, s visokom IP65 zaštitom što ih čini pogodnim za prostorije s visokom vlagom, za GU10 AR111 žarulju, MAX 12W
33,25 €
Nadgradna svjetiljka, crna, za GU10 AR111 žarulju
* GU10 AR111 žarulja nije uključena u cijenu proizvoda
Nadgradna svjetiljka crne boje, s visokom IP65 zaštitom što ih čini pogodnim za prostorije s visokom vlagom, za GU10 AR111 žarulju, MAX 12W
| Napon napajanja | 250V |
|---|---|
| Snaga | Max 12W |
| Vrsta grla | GU10 |
| Dimenzije | 120 x 115 mm |
| Boja | Crna |
| Materijal | Aluminij |
| Stupanj zaštite | IP65 |
| Jamstvo | 2 godine |