Opis
Ugradbena rasvjeta FIALE COMFORT, GU10, max10W, IP20, bijele boje sa srebrnom unutrašnjošću
7,35 €
Ugradbena rasvjeta za GU10 10W žarulju
* GU10 žarulja nije uključena u cijenu proizvoda
Ugradbena rasvjeta FIALE COMFORT, GU10, max10W, IP20, bijele boje sa srebrnom unutrašnjošću
| Napon napajanja | 250V |
|---|---|
| Snaga | Max 10W |
| Vrsta grla | GU10 |
| Dimenzije | 85 x 50 mm |
| Boja | Bijela / Srebrna |
| Materijal | Aluminij |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Jamstvo | 2 godine |