Opis
Nadgradna svjetiljka crne boje, s bazom, IP20, MAX 4x 8W, za 4x GU10 žarulju
38,50 €
Nadgradna svjetiljka crna, s bazom, za 4x GU10 žarulju
* GU10 žarulja nije uključena u cijenu proizvoda
Nadgradna svjetiljka crne boje, s bazom, IP20, MAX 4x 8W, za 4x GU10 žarulju
| Napon napajanja | 250V |
|---|---|
| Snaga | Max 4 x 8W |
| Vrsta grla | GU10 |
| Dimenzije | 480 x 70 x 135 mm |
| Boja | Crna |
| Materijal | Aluminij |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Jamstvo | 2 godine |