Opis
Nadgradna svjetiljka bijele boje, kockastog oblika, IP20 zaštitom, za GU10 AR111 žarulju, Max 10W
45,50 €
Nadgradna svjetiljka, bijela, za GU10 AR111 žarulju
* GU10 AR111 žarulja nije uključena u cijenu proizvoda
Nadgradna svjetiljka bijele boje, kockastog oblika, IP20 zaštitom, za GU10 AR111 žarulju, Max 10W
| Napon napajanja | 250V |
|---|---|
| Snaga | Max 10W |
| Vrsta grla | GU10 |
| Dimenzije | 145 x 145 x 85 mm |
| Boja | Bijela |
| Materijal | Aluminij |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Jamstvo | 2 godine |