Opis
Reflektor NOCTIS LUX 4 PIR, snage 50 W. Ima visoku IP44 zaštitu, što ga čini idealnim za korištenje u područjima s visokom vlagom. Klasa IK07 pruža otpornost na udarce. Dizajniran za površinsku montažu.
30,45 €
Reflektor bijele boje s PIR senzorom, 50W, IP44
Reflektor NOCTIS LUX 4 PIR, snage 50 W. Ima visoku IP44 zaštitu, što ga čini idealnim za korištenje u područjima s visokom vlagom. Klasa IK07 pruža otpornost na udarce. Dizajniran za površinsku montažu.
| Napon napajanja | 230V |
|---|---|
| Snaga | 50W |
| Boja svjetla | 3000 K, 4000 K |
| Dimenzije | 176 x 221 x 53 mm |
| Boja | Bijela |
| Materijal | Aluminij / Staklo |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Jamstvo | 2 godine |