Opis
Reflektor NOCTIS LUX 4 PIR, snage 10 W. Ima visoku IP44 zaštitu, što ga čini idealnim za korištenje u područjima s visokom vlagom. Klasa IK07 pruža otpornost na udarce. Dizajniran za površinsku montažu.
15,75 €
Reflektor crne boje s PIR senzorom, 10W, IP44
Reflektor NOCTIS LUX 4 PIR, snage 10 W. Ima visoku IP44 zaštitu, što ga čini idealnim za korištenje u područjima s visokom vlagom. Klasa IK07 pruža otpornost na udarce. Dizajniran za površinsku montažu.
| Napon napajanja | 230V |
|---|---|
| Snaga | 10W |
| Boja svjetla | 3000 K, 4000 K, 6000 K |
| Dimenzije | 94 x 150 x 53 mm |
| Boja | Crna |
| Materijal | Aluminij / Staklo |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Jamstvo | 2 godine |