Opis
LED svjetiljka SOLARA FUNGI, snage 2,5 W. Ima visoku IP44 zaštitu, što je čini idealnom za upotrebu u prostorima s visokom vlagom. Savršeno rješenje za osvjetljavanje staza, cvjetnjaka i vanjskih prostora za opuštanje.
50,75 €
Vrtna svjetiljka, USB-C, 2.5W
LED svjetiljka SOLARA FUNGI, snage 2,5 W. Ima visoku IP44 zaštitu, što je čini idealnom za upotrebu u prostorima s visokom vlagom. Savršeno rješenje za osvjetljavanje staza, cvjetnjaka i vanjskih prostora za opuštanje.
| Napon napajanja | 3.7V |
|---|---|
| Snaga | 2.5W |
| Boja svjetla | 2700 K |
| Dimenzije | 152 x 473 + 150 mm |
| Boja | Crna |
| Materijal | Čelik + ABS + PC |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Jamstvo | 2 godine |