Opis
Nadgradna svjetiljka crne boje, s bazom, IP20, MAX 8W, za GU10 žarulju
10,12 €
Nadgradna svjetiljka crna, s bazom, za GU10 žarulju
* GU10 žarulja nije uključena u cijenu proizvoda
Nadgradna svjetiljka crne boje, s bazom, IP20, MAX 8W, za GU10 žarulju
| Napon napajanja | 250V |
|---|---|
| Snaga | Max 8W |
| Vrsta grla | GU10 |
| Dimenzije | 60 x 135 mm |
| Boja | Crna |
| Materijal | Aluminij |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Jamstvo | 2 godine |