Opis
Nadgradna svjetiljka bijele boje, s bazom, IP20, MAX 4W, za GU10 Gu11/Mr11 žarulju
15,75 €
Nadgradna svjetiljka bijela, s bazom, za GU10 Gu11/Mr11 žarulju
* GU10 Gu11/Mr11 žarulja nije uključena u cijenu proizvoda
Nadgradna svjetiljka bijele boje, s bazom, IP20, MAX 4W, za GU10 Gu11/Mr11 žarulju
| Napon napajanja | 250V |
|---|---|
| Snaga | Max 4W |
| Vrsta grla | GU10 |
| Dimenzije | 36 x 95 x 165 mm |
| Boja | Bijela |
| Materijal | Aluminij |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Jamstvo | 2 godine |