Opis
Nadgradna svjetiljka bijelo/crne boje, kockastog oblika, IP20 zaštitom, za 2x GU10 žarulju, Max 2x 10W
49,00 €
Nadgradna svjetiljka, bijela/crna, za 2x GU10 žarulju
* GU10 žarulja nije uključena u cijenu proizvoda
Nadgradna svjetiljka bijelo/crne boje, kockastog oblika, IP20 zaštitom, za 2x GU10 žarulju, Max 2x 10W
| Napon napajanja | 250V |
|---|---|
| Snaga | Max 2 x 10W |
| Vrsta grla | GU10 |
| Dimenzije | 255 x 145 x 85 mm |
| Boja | Bijela / Crna |
| Materijal | Aluminij |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Jamstvo | 2 godine |