Opis
Nadgradna svjetiljka crne boje, kocka, pomična žarulja, IP20, GU10, Max 10W
27,65 €
Nadgradna svjetiljka, crna, za GU10 žarulju
* GU10 žarulja nije uključena u cijenu proizvoda
Nadgradna svjetiljka crne boje, kocka, pomična žarulja, IP20, GU10, Max 10W
| Napon napajanja | 230V |
|---|---|
| Snaga | Max 10W |
| Vrsta grla | GU10 |
| Dimenzije | 97 x 97 x 125 mm |
| Boja | Crna |
| Materijal | Aluminij |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Jamstvo | 2 godine |